środa, 26 grudnia 2012

Gwiazdka 2012

Ho! Ho! Ho! Czy jakoś tak. Wszystkim z okazji świąt życzę spełnienia marzeń, zdrowia i jeszcze raz szczęścia, bo przecież to się (podobno) liczy najbardziej. Mam nadzieję, że wszyscy popękaliście już z przejedzenia i nadmiaru świątecznej atmosfery w radiu, telewizji i supermarketach, jak i ja zrobiłam. Jeśli Wam się to udało, to możecie odhaczyć na swoich listach na rok 2012 podpunkt "dobrze spędzić święta w TYM roku". Check!

A teraz, przechodząc do spraw innych i różniejszych, chciałam się podzielić prezentem, który w tegorocznej przyjacielskiej wymianie świątecznej sprawiłam Martynie. Przepraszam za spóźnienie Kochana! A przy okazji też polecam zajrzeć na choć jedną z Jej stron. Fantastyczne prace i projekty.

W duchu świątecznego rozmachu, zmontowałam też niewielki zbiór doodli z ostatniego miesiąca. Wszystko na kartce w kratkę. Powieście mnie, jeśli chcecie, ale tylko tyle mam pod ręką na zajęciach.

Od razu zaznaczam, że owszem, wszystkie postacie z Adventure Time, które tam znajdziecie są rysowane całkowicie z pamięci.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz